O nás

Centrální vysavače všech značek pod jednou střechou

Firma Centrální vysavače Prahaod roku 2000 plní sny českých domácností o čistém domově. Jako jediná firma v ČR jsme přijali obchodní koncept zákazníkům poskytovat co největší výběr značek centrálních vysavačů a jejich příslušenství. Z naší široké produktové nabídky, v které najdete výrobky všech předních světových firem, si centrální vysavač vybere opravdu každý. Na jedné adrese tak jednoduše pořídíte vše potřebné pro centrální vysávání spolu s odborným servisem.

V našem sortimentu naleznete centrální vysavače značek: AERTECNICA, BEAM, BVC, DRAINVAC, ELECTROLUX, ELEK TRENDS, GLOBOVAC a NILFISK. Pro uvedené výrobce poskytujeme autorizovaný prodej, kompletní poradenství, záruční a pozáruční servis. Všechny nabízené produkty si můžete pohodlně zakoupit v našem internetovém obchodě. Zákazníkům je též k dispozici naše maloobchodní prodejna a provozovna v Praze 10, ve Strašnicích, nedaleko stanice metra Strašnická. V případě vašeho zájmu o velkoobchodní odběry zboží nás neváhejte kontaktovat.


TIP: Jak ušetřit při realizaci centrálního vysavače?

Montáž vysavače svépomocí s odbornou technickou podporou

AGREGÁT SVÉPOMOCÍ: Montáž a zapojení agregátu centrálního vysavače lze provést tzv. svépomocí a ušetřit tak za instalační práce. Instalace je poměrně technicky nenáročná a každý ji snadno zvládne. Elektro zapojení centrálního vysavače nevyžaduje odbornou způsobilost. Při montáži svépomocí nepřijdete o záruku na zakoupený centrální vysavač.

ROZVOD SVÉPOMOCÍ: Potrubní rozvod pro centrální vysávání lze taktéž jednoduše zhotovit svépomocí. Všechny potřebné díly pro kompletní realizaci si můžete objednat on-line pomocí chytrého konfigurátoru potrubního rozvodu. Našim zákazníkům zároveň poskytujeme návod k montáži a v případě potřeby je samozřejmostí i telefonická technická podpora.


ZAKOUPIT CENTRÁLNÍ VYSAVAČ GLOBOVAC - JEDNODUŠE ON-LINE »

Naše realizační a servisní služby

Firma Centrální vysavače Praha provádí všechny instalační etapy pro realizaci moderních systémů centrálního vysávání. Podle vašich stavebních záměrů si můžete u nás objednat i dílčí dodávky, instalace a servisní práce.

1. Centrální vysavač na klíč

Provedeme kompletní realizaci vysávacího systému na klíč počínaje zpracováním celého projektu, přes realizaci potrubního rozvodu až po instalaci agregátu a dodávku příslušenství pro váš centrální vysavač.

2. Instalace vysavače k dokončenému potrubnímu rozvodu

Máte-li potrubní rozvod již dokončený například od stavební firmy, nebo jde-li o provedení systému bez potrubního rozvodu, objednejte si u nás pouze agregát vysavače a jeho instalaci. Uvedení vysavače do chodu si můžete provést i svépomocí, ušetříte tím náklady za služby našeho technika. Samozřejmostí je dodávka příslušenství a doplňků dle vašeho výběru.

3. Realizace potrubního rozvodu v průběhu stavby

V průběhu stavebních prací firma Centrální vysavače Praha provádí u zákazníka instalaci potrubního rozvodu, jeho tlakovou zkoušku, osazení zásuvkami, instalaci podlahových štěrbin či dalších doplňků dle zadávacího projektu.

4. Dodání centrálního vysavače pro instalaci svépomocí

Pro tento způsob realizace dodáváme veškerý instalační materiál, potrubní díly, zásuvky a další příslušenství. Vše si lze snadno objednat v našem internetovém obchodě. Instalaci potrubního rozvodu a agregátu vysavače si zákazník provádí nebo zajišťuje sám - svépomocí.

5. Příslušenství a chytré vychytávky pro centrální vysavače

V našem e-shopu najdete nejrůznější doplňky a příslušenství pro snadnější a efektivnější úklid vaší domácnosti. Pro centrální vysavače dodáváme například: kuchyňské boxy, podlahové štěrbiny, separátory na popel, piliny a další nečistoty, hadicové sady bez vypínání, s vypínáním, s regulací výkonu, věšáky a návleky na hadice, garážové sady, trubice, teleskopy, hubice, běžné nebo rotační kartáče a mnoho dalších užitečných pomocníků pro snadnější vysávání.

6. Servisní služby a péče

Poskytujeme záruční a pozáruční servis na všechny dodávané značky centrálních vysavačů. Provádíme diagnostiku a tlakové zkoušky potrubního rozvodu pro centrální vysavače. Zajišťujeme technickou podporu a konzultační služby. Realizujeme také projekty pro systémy centrálního vysávání do průmyslových a komerčních objektů.

Centrální vysavače GLOBOVAC

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.